Budynek pod supermarket Proszowice ul. Krakowska

Sprzedaż

2,780,000zł netto

 • IMG-3486
 • IMG-3490
 • IMG-3492
 • IMG-3496
 • IMG-3497
 • IMG-3501
 • IMG-3503
 • V_1
 • V_2
 • V_3
 • V_4

Numer ogłoszenia :

 NK-7179

Udostępnij

Łazienki

3

Powierzchnia (m²)

działka 51a/hala 792,85m²

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni użytkowej 792,85 m2.

Działka posiada nieregularny kształt, teren płaski. Przylega do ul. Krakowskiej. Teren inwestycji położony jest w północno – zachodniej części Proszowic, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 76 prowadzącej z Krakowa w kierunku Proszowic i Buska Zdroju.

Na terenie nieruchomości realizowane jest przedsięwzięcie budowy dwóch budynków usługowych w ramach jednego zespołu o funkcji handlowo – usługowej. Budynki posiadają odrębne, niezależne układy konstrukcyjne połączone funkcjonalnie w jeden zespół. Budynek frontowy zlokalizowany od strony północnej zespołu jest częścią administracyjną, socjalną i techniczną oraz stanowi strefę wejścia głównego do zespołu. Drugi budynek przylegający od strony południowej zaprojektowany jest jako hala sklepu z zapleczem magazynowym i socjalno –biurowym dla pracowników magazynu.

Obydwa budynki nie są podpiwniczone, obiekt frontowy posiada poddasze użytkowe z przeznaczeniem na biura zarządu.

Budynek frontowy wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, płyta stropowa. Konstrukcja więźby dachowej tradycyjna, drewniana, pokrycie z blachy płaskiej układanej w rąbek stojący.

Hala o konstrukcji mieszanej, fundamenty w formie ław i stóp żelbetowych monolitycznych, ponadto ściany fundamentowe oraz konstrukcyjne wsporcze słupów i wieńców wylewane na mokro, natomiast konstrukcja więźby dachowej stalowa, prefabrykowana. Budynek posiada rampę rozładunkową. Ściany zewnętrzne, nośne murowane z bloczków. Budynek jest halą sklepu, magazynami oraz pomieszczeniami biurowymi i higienicznymi dla pracowników magazynowych.

Wykończenie kompleksu budynków obejmuje: parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, wewnętrzne z PCV, tynki wewnętrzne pomieszczenia techniczne, higieniczno – sanitarne, socjalne, sklep, komunikacja i hala warsztatu – tynk cementowo – wapienny , uzupełniająco płyty GK, w zespołach sanitarnych, pomieszczeniach technicznych do wysokości 2,2m płytki gresowe.

Instalacje w obiekcie: woda, gaz, prąd, ścieki zagospodarowywane w obrębie inwestycji.

W zakresie obsługi komunikacyjnej teren dostępny jest przez dwa zjazdy na teren dróg wewnętrznych, parkingów oraz placu manewrowego.

*Powierzchnia terenu łączna: 0,5113 ha

*Powierzchnia użytkowa: 792,85 m2

*Powierzchnia zabudowy: 807,80 m2

*Kubatura: 3930,47 m3

Nieruchomość sprzedawana w trakcie budowy.

Cena netto.

Dochód potencjalny brutto roczny 273 000 zł

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Numer licencji zawodowej 11143.

Plany pięter

parter